Całoroczne Domki do Wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej

Brzezówka - "cztery pory roku pełne uroku", czyli doskonały wypoczynek zarówno latem, jak i zimą.

całoroczne domki do wynajęcia

Kotlina Kłodzka, stanowi idealny cel podróży dla miłośników zarówno zimowych mrozów, jak i letniego ciepła. Z tego powodu całoroczne domki do wynajęcia w tej malowniczej krainie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zapewniają niezapomniany wypoczynek w komfortowych warunkach przez cały rok. 

Bez względu na to, czy marzysz o zimowych przygodach na stokach narciarskich, czy też o letnich spacerach po górskich szlakach, Kotlina Kłodzka ma zawsze wiele do zaoferowania. Warto więc wiedzieć, gdzie się zatrzymać, aby w pełni skorzystać z jej uroków.

Górskie Stoki: Zimowe Szaleństwo w Zieleńcu.

Raj dla Miłośników Sportów Zimowych

Zimą Kotlina Kłodzka przyciąga entuzjastów sportów zimowych z Dolnego Śląska i nie tylko. Dlatego też coraz częściej uznawana jest za dolnośląską stolicę sportów zimowych. To głównie za sprawą super popularnego w tym okresie roku Zieleńca.

Białe stoki Zieleńca, są gratką i polem do popisu dla narciarzy i snowboardzistów. Świetnie przygotowane trasy narciarskie i profesjonalne wypożyczalnie sprzętu czekają na wszystkich, którzy pragną cieszyć się mrozem na świeżym powietrzu.

Bogata Infrastruktura Narciarska

Urok Zieleńca tkwi nie tylko w pięknie otaczającej go natury, ale też, albo przede wszystkim w świetnie rozbudowanej infrastrukturze. Umożliwia ona uprawianie sportów zimowych na każdym poziomie, dzięki czemu uszczęśliwia amatorów sportów zimowych w każdym wieku. 

Ponad 20 kilometrów tras narciarskich, o różnej długości i zróżnicowanym poziomie trudności. Wyciągi i nowoczesne ‘kanapy”, których  jest w sumie 29. Należy wspomnieć też o sztucznym oświetleniu, które umożliwia zabawę, na stokach Zieleńca do późnych godzin wieczornych.

Zieleniec - dla kogo?

Po tym co napisane wyżej pytanie wydaje się być nieco retoryczne. Warto jednak określić potencjalne grupy zainteresowane zimową oferta Zieleńca. Zaliczają się do nich:

  • rodziny z dziećmi,
  • snowboardziści
  • narciarze
  • osoby szukające endorfin
  • miłośnicy klimatycznych zimowych klimatów

Ciepłe Wieczory w Domku

To atrakcja, którą gwarantują wyłącznie całoroczne komfortowe domki do wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej. Wyjątkowym miejscem jest w tym kontekście Brzezówka. Położona kilka kilometrów od regionalnej S8 prowadzącej do Dusznik Zdroju i popularnego Zieleńca.

Świetnie wyposażone całoroczne domki do wynajęcia znajdują się na terenie kompleksu wypoczynkowego Brzezówka. W jego skład wchodzi: 6 stawów, smażalnia lokalnego pstrąga i przytulne bistro. Dla amatorów sportów zimowych, w tym zorganizowanych grup, właściciele Brzezówki przygotowali specjalną ofertę gastronomiczną w okresie zimowym.

W Brzezówce, po każdym dniu pełnym wrażeń na górskich stokach, będzie czekała na Ciebie gorąca strawa. Sprawi ona, że rozgrzejesz ciało i duszę. Dzięki temu zapiszesz na długo w pamięci wrażenia minionego dnia. Ciepłe klimaty Brzezówki sprawiają, że jest ona jedną z najbardziej ulubionych baz wypadowych w okolicach Kłodzka w sezonie zimowym.

Letnia Przygoda w Kotlinie Kłodzkiej

Natura

Urok Kotliny Kłodzkiej jest powszechnie znany. Malownicza, pejzażowa usytuowana pomiędzy licznymi pasmami górskimi. W sąsiedztwie bajkowych Gór Stołowych. Umożliwia delektowanie się naturą oraz aktywne korzystanie z jej uroków.

Z tego powodu wycieczki piesze, mountain biking, łowiectwo, nordic walking, spływy pontonowe stały się głównymi powodami odwiedzin Kotliny Kłodzkiej. To główne atrakcje, które otwierają imponującą listą możliwości spędzenia czasu wolnego w okolicy Brzezówki.

Singieltrack Glacensis

Cały czas niewiele osób wie, że najdłuższa w Europie sieć górskich tras rowerowych znajduje się na Ziemi Kłodzkiej. Aż 28 pętli o różnym poziomie trudności dla amatorów kolarstwa górskiego na każdym poziomie. Trasy znajdują się na terenie całej Ziemi Kłodzkiej, a nawet wybiegają na teren sąsiadujących z powiatem kłodzkim Czech.

Warto wspomnieć, że jeden z właścicieli Brzezówki -całorocznych domków do wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej -Damian, jest sympatykiem sportów rowerowych. Od lat uprawia enduro i chętnie wspiera gości mających podobne zainteresowania. Służy radą w kwestii wyboru tras rowerowych, doboru sprzętu, a dla zorganizowanych grup cyklistów ma nawet ofertę specjalną. Zapoznasz się z nią na stronie internetowej Brzezówki.

Kotlina Kłodzka - dla kogo?

I w tym wypadku retoryka pytania jest oczywista. Dla każdego kto ceni sobie kontakt z naturą, wypoczynek aktywny, sport na świeżym powietrzu, weekend z dala od miejskiego zgiełku, romantyczny czas tylko we dwoje, itd. 

Warto wskazać, że całoroczne domki do wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej – Brzezówka są przygotowane na przyjęcie wszystkich z wyżej wskazanych grup. Jeśli więc jesteś gotowy na wypoczynek i pzygodę w Kotlinie Kłodzkiej, to już dziś zarezerwuj miejsce w Brzezówce i ciesz się urokami jednego z najpiękniejszych subregionów w Polsce.

zima w kotlinie

Designed by : Freepik.com

całoroczne domki do wynajęcia

Wypoczynek dla Każdego i o Każdej Porze Roku

Raj dla Miłośników Sportów Letnich i Zimowych

Nie ważne, czy preferujesz białą zimę czy też kwitnące lato, całoroczne domki do wynajęcia w Kotlinie Kłodzkiej oferują wypoczynek dla każdego, każdej pory roku. Zimą możesz cieszyć się stokami narciarskimi, a latem podziwiać piękno przyrody podczas spacerów i wycieczek rowerowych. To magiczne miejsce, które gwarantuje pełną gamę atrakcji i wrażeń przez cały rok.

Skorzystaj z domków do wynajęcia w Brzezówce w okresie całego roku. Ciesz się ich komfortem, smaczną ofertą kulinarną w pięknym otoczeniu zacisnych rustykalnych Roszyc.

Całoroczne domki do wynajęcia Brzezówka
Scroll to Top