SMAŻALNIA PSTRĄGA W ROSZYCACH

BRZEZÓWKA, ZNANA I LUBIANA, POPULARNA SMAŻALNIA RYB W OKOLICACH KŁODZKA.

Smażalnia Ryb w Roszycach

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej przygody kulinarnej w sercu Kotliny Kłodzkiej. Nasza smażalnia pstrąga znajduje się w urokliwym zakątku w zacisznych Roszycach, kilka kilometrów od Kłodzka. Oferujemy zawsze świeżą rybkę pochodzącą z naszych stawów hodowlanych. Jeśli chcesz poznać autentyczny smak pstrąga kłodzkiego, to zdecydowanie powinieneś nas odwiedzić.

Najwyższa Jakość i Świeżość

Naszym priorytetem jest zapewnienie jak najwyższej jakości dań. Jest to możliwe przede wszystkim ze względu na świeżość pstrąga. Trafia on na talerze naszych klientów praktycznie wprost ze stawu. Oczywiście po uprzednim przyprawieniu i usmażeniu …  Dzięki temu każdy kęs naszej rybki, to prawdziwa uczta smaku dla podniebienia. 

W naszej smażalni pstrąga w Roszycach skupiamy się również na zachowaniu tradycji. Jest ona pomocna w podkreśleniu walorów smakowych i oryginalności smażonych ryb. Efekt jest wyjątkowy, co potwierdzają opinie naszych zadowolonych gości.

Wyjątkowy Specjał Smażalni Pstrąga w Roszycach

Nasza Smażalnia Ryb w Roszycach w swojej ofercie posiada również wędzone ryby. To obok pstrąga kłodzkiego specjał, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem lokalnych smakoszy. I w tym wypadku wyjątkowy smak wędzonek rybnych związany jest z ich świeżością. 

smażalnia ryb - wędzonki

Na terenie Brzezówki znajduje się aż 6 stawów hodowlanych,  które są domem dla naszych smacznych ryb. Droga do podniebień naszych gości jest więc krótka i gwarantuje zachowanie naturalnego smaku przyrządzanych ryb.

Smażalnia Pstrąga i Nie Tylko

Nasza Smażalnia Ryb w Roszycach jako priorytet stawia sobie serwowanie smacznych dań rybnych. Od rybnych wędzonek, poprzez smażonego pstrąga, aż po pyszną zupę rybną. Nie zapominamy jednak o tych, którzy nie są pasjonatami rybnych smaków. O gościach, którzy odwiedzają Brzezówkę, ze względu na piękno otaczającej ja natury lub osobach towarzyszących amatorom świeżej rybki w ich kulinarnej podróży. 

Stąd też idea wzbogacenia naszego menu o dania mięsne. Znajdziecie u nas smaczne zestawy obiadowe, które można zakończyć słodkim deserem. Wszystko to dostępne jest w naszym dobrze  zaopatrzonym bistro.

Smażalnia Ryb w Roszycach - Bistro

Przyjazna Atmosfera i Wyjątkowe Otoczenie

Smażalnia ryb w Roszycach nie tylko oczarowuje kubki smakowe, ale także przyciąga niesamowitym klimatem i atmosferą. Natura jest tu wyjątkowo urocza. Smażalnia ryb usytuowana jest nad brzegiem stawu, otoczona zielenią, zatopiona w ciszy rustykalnych Roszyc.

W Brzezówce spędzisz niesamowity czas, wyjątkowe chwile. To idealne miejsce na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. Znajdziesz tu uśmiechniętych ludzi i pozytywną atmosferę.

Smażalnia ryb w Roszycach - otoczenie

Pasja i Zaangażowanie Naszego Zespołu

Nasz zespół to rodzinny team. Brzezówka powstała z pasji do tego co robimy i do miejsca, w którym żyjemy. Dlatego zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych smaków w tym wyjątkowym miejscu jest dla nas czymś zupełnie naturalnym. Nasza smażalnia pstrąga w Roszycach, to nie tylko miejsce pracy. To miejsce, w którym łączymy pasję z profesjonalizmem. Dzięki temu tworzymy zarówno przyjazną atmosferę, jak i niezapomniane smakowe historie.

Nasz przyjazny personel zadba o sprawną obsługę, co w połączeniu z urokiem okolicy i smakami Brzezówki z pewnością uczyni Waszą wizytę niezapomnianą.

Zapraszamy do naszej smażalni pstrąga w Roszycach!

Jeśli jesteście Państwo gotowi na wyjątkową przygodę kulinarą, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej smażalni pstrąga w Roszycach. Doświadczycie Państwo niezapomnianych smaków, spędzicie czas w pięknym otoczeniu i pozytywnej atmosferze.

Brzezówka znajduje się kilka kilometrów od Kłodzka, tuż przy trasie S8. Niedaleko stąd do popularnego Zieleńca, a także uzdrowiska w Polanicy Zdrój

Odwiedź naszą stronę internetową i poznaj pełną ofertę Brzezówki. Zobacz nasze domki do wynajęcia, poczytaj o łowisku jeśli lubisz wędkować i  zaplanuj pobyt albo odwiedziny Brzezówki.

Scroll to Top